Wiemy jak zwrócić uwagę odbiorców

Jeżeli rozpocząłeś czytać ten tekst jest nam bardzo miło! Mieliśmy tylko kilka sekund, aby zwrócić Twoją uwagę… Jeżeli poszukujesz designerów, którzy biorą pod uwagę czynniki behawioralne oraz psychologiczne podczas projektowania, to jesteś w dobrym miejscu.

UX UI Design
UX Design

User Experience (UX) Design

UX – jest całością wrażeń emocjonalnych, które użytkownik odbiera, podczas korzystania z naszego produktu.

 

UX DESIGN – polega na zaprojektowaniu całości doświadczeń użytkownika. Jest procesem niezwykle ważnym, aby wywołać satysfakcję klienta korzystającego z danego produktu. Całość musi być: użyteczna, funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Celem przedwdrożeniowym jest zbadanie potrzeb klienta, jego oczekiwań oraz dostarczyć mu jak najbardziej intuicyjny produkt.

User Interface (UI) Design

UI – Jest interfejsem definiowanym jako interakcja między użytkownikiem, a aplikacją. Elementami UI są m.in.: menu, rozkład tekstu, kolorystyka… Wszystko co tworzy warstwę estetyczną ułatwiającą komunikację z aplikacją, programem lub stroną.  UI może również odpowiadać za fizyczne elementy takie jak: klawiatury, urządzenia peryferyjne, czy podzespoły do sterowania.

 

UI DESIGN – Osoba zajmująca się tą dziedziną odpowiedzialna jest za dostarczenie treści i materiałów multimedialnych. W skład ich wchodzą:

  • intuicyjny oraz elastyczny interfejs użytkownika
  • Informacje o cechach, rozwoju i skalowaniu produktu
  • estetycznych materiałów

UI Design