Pozycjonowanie w Google

``Pozycjonowanie stron - Search Engine Optimization``

Audyt SEO

Skrupulatnie analizujemy i sprawdzamy techniczną implementację kodu Twojej witryny, aby zapewnić jej pełną optymalizację pod kątem robotów indeksujących i algorytmu Google. Eliminujemy błędy, poprawiamy prędkość ładowania i renderowania. Wszystko zgodnie z wytycznymi Google i Schema.org.

Optymalizacja

Optymalizujemy witryny i sklepy internetowe pod najlepsze słowa kluczowe. Identyfikujemy wyrażenia tak, aby wygenerowały maksymalnie duży ruch i konwersje. Dzięki temu podwyższamy Twój ranking w wyszukiwarkach. Aktualizujemy treści na bieżąco, żeby oferowane usługi odzwierciedlały jak najlepiej wyszukiwane hasła przez klientów.

Content Marketing

Stale tworzymy wartościowy content dla odbiorców Twoich usług. Dzięki temu budujemy stabilne i długofalowe relacje z użytkownikami. Wchodzimy w interakcje z klientami i dajemy im wartości, których poszukują. Budowanie oryginalnych i unikalnych treści ma odzwierciedlenie w poprawie rankingu Twojego serwisu w Internecie.

Link Building

Budujemy naturalne zaplecze linkowe prowadzące do Twojego serwisu. Zwracamy ogromną uwagę na jakość odsyłaczy kierujących do Twojej witryny. Nie korzystamy z automatycznych systemów wymiany i budowy linków. Dzięki dobrze zdywersyfikowanej strategii link buildingu, budujemy zaufanie do Twojej strony w wyszukiwarkach.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych? - SEO

Jesteś ciekaw jak przekładają się wysokie pozycje w wyszukiwarce na ruch organiczny na Twojej stronie? Statystyki są przejrzyste. W pierwszy wynik klika ponad połowa internautów. Przy witrynie na ostatnim miejscu pierwszej strony, odsetek ten spada do 10%. Te dane mówią same za siebie. Jeżeli twoja strona internetowa znajduje się na odległych pozycjach. Tracisz ogromną ilość poszukujących twoich usług klientów.

SEO (Optymalizacja pod Wyszukiwarki Internetowe) to jeden z najistotniejszych instrumentów pozycjonowania. Składa się z kilku elementów. Aspektów technicznych, rozbudowy treści oraz przejrzystego i intuicyjnego interfejsu eksponowanego końcowym użytkownikom. Pierwszy wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej z zakresu programowania i rozbudowy aplikacji. Drugi łączy unikalne teksty i dostosowywanie ich do słów kluczowych, po których klienci w łatwy sposób odnajdą witrynę w sieci. Trzeci skupia się przede wszystkim na oryginalnym designie, przejrzystości i układzie strony. Wszystkie te elementy pracują na ogólną kondycję twojego serwisu i pozycję w wyszukiwarkach Internetowych.

Pozycjonowanie Strony WWW
Dzięki współpracy i pozycjonowaniu strony w Brint Studio pozyskaliśmy nowych klientów na poziomie 148% w porównaniu do roku sprzed rozpoczęcia usługi. Klienci trafiali do nas poprzez organiczny ruch z wyszukiwarki.– PHS Artcom Mariusz Siedlecki - CEO

W kolejności: 4 płatne pozycje -> mapy Google -> 10 wyników organicznych - tak z reguły wygląda ilość witryn widocznych na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Zaczynamy od czterech stron płatnych, a więc tych które korzystają z reklamy w formacie PPC (Pay Per Click) dostępnemu dzięki platformie Google ADS. Kolejne wyniki, to najczęściej firmy z wizytówką Google. Natomiast następne dziesięć to tzw. wyniki organiczne, czyli darmowe.

Nie ma uniwersalnego przepisu na najwyższy wynik w wyszukiwaniach. Algorytmy zmieniają się niemal bez przerwy i znane są jedynie pracownikom Google. Istnieje jednak około 200 czynników decydujących o tym, że konkretna strona przewyższa inne. Ich znajomość, oparta na wiedzy, praktyce i doświadczeniu, nawet w tak zmiennych warunków to gwarancja poprawy pozycji Twojej strony.

Pozycjonowanie strony www - jakie zalety?

Wysokie pozycje w wyszukiwarkach = autorytet firmy
Nowi Klienci
Zwiększona sprzedaż
Szybsza ekspansja

W przeciwieństwie do płatnych reklam, pozycjonowanie gwarantuje jasne, abonamentowe zasady rozliczania. Reklama w Google ADS polega m.in. na zakupie wyszukiwań w ramach konkretnych fraz. Regularne pozycjonowanie to działanie dużo szersze, które sprawnie reaguje na zmieniające się trendy przy jednoczesnym zachowaniu ceny usługi.

Niestety na pierwsze wyniki pozycjonowania strony musimy cierpliwie poczekać. Wszystkie działania, które mają podnieść pozycję strony w wyszukiwarkach są długofalowe, lecz z perspektywy czasu bardzo opłacalne. Klient musi mieć świadomość, że w tym samym czasie jego konkurencja również inwestuje w pozycjonowanie stron internetowych. Czynników wpływających na tempo podnoszenia pozycji jest bardzo wiele, do głównych należą: wiek domeny, historia strony, ilość treści na stronach, backlinki, konkurencja, technologia w jakiej zbudowana jest strona internetowa, region…

Jeżeli potrzebujesz mieć natychmiastowe wyniki, z pomocą przychodzi reklama w linkach sponsorowanych. W tym formacie reklamowym na dowolną ilość słów kluczowych pojawisz się w wyszukiwarce z dnia na dzień! Połączenie usługi pozycjonowania strony www z reklamą w linkach sponsorowanych jest najlepszą formą budowania autorytetu i zdobywania nowych klientów.

Jakie efekty przyniosło pozycjonowanie strony w Google dla naszych partnerów?

Strona internetowa ``Krzykacza`` - najbardziej popularnej postaci z kanału Discovery Channel PL

pozycjonowanie-stron-w-google

Strona internetowa Warszawskiej ścianki wspinaczkowej Wgórę

pozycjonowanie
Zastanawiasz się jeszcze, czy warto pozycjonować stronę w Google?