analityka-internetowa

Web Analytics

Śledź dane witryny i optymalizuj jej wydajność

Monitorujemy wszystkie dane na żywo, takie jak ruch w witrynie, współczynnik konwersji, pobranie adresu email, kontakt telefoniczny ze strony, czy wyświetlenia poszczególnych podstron. Dzięki temu dowiesz się gdzie użytkownicy opuszczają stronę lub dlaczego niektóre źródła ruchu maleją. Dokładna analiza pomoże Ci dowiedzieć się, które reklamy przynoszą największe zyski oraz jaka ilość ruchu pochodzi z poszczególnych kanałów marketingowych. W ciągu kilku minut jesteśmy w stanie podjąć działania optymalizujące.

Key Performance Indicators

Ustalmy wspólne cele na przyszłość

KPI - "kluczowy wskaźnik efektywności". Key Performance Indicators polega na wybraniu najważniejszych wskaźników, tak aby pomóc w podejmowaniu strategicznych decyzji w najważniejszych obszarach Twojej organizacji. KPI jest świetnym modelem do określania i śledzenia wyników z przeprowadzonych kampanii reklamowych.

Key Performance Indicators
Modelowanie Atrybucji

Modelowanie Atrybucji

Dowiedz się dokładnie skąd pochodzą Twoi klienci

Dowiesz się, który kanał marketingowy (Google ADS, Organic Search, Facebook ADS, Affiliate, Mailing, Newsletter, itd.) przynosi największą liczbę konwersji. Czy konwersja następuję zaraz po kliknięciu w reklamę, czy np. po kilku dniach i powrocie na stronę z innego źródła. Wszystkie te dane przedstawimy Ci w postaci spersonalizowanych raportów.

Video Analiza

Zobacz swoją stronę oczami Twoich klientów!

Aby jeszcze bardziej usprawnić poruszanie się po Twojej witrynie możemy zaimplementować skrypt śledzący video ścieżkę użytkownika na stronie. Dzięki temu dokładnie przeanalizujemy, które elementy na stronie nie są intuicyjne i jak klienci zachowują się na poszczególnych podstronach Twojego serwisu.